ZOŠTÍHĽUJÚCE ZÁBALY

Podstata účinku
Účínok metódy je založený na vplyve tepla a chladu, podobne ako v prípade Kneippovej kúry. Éterické oleje v účinnej látke Celu Lotion, ako eukaliptus, mäta, menthol a rozmarín majú hyperemizujúci vplyv, v dôsledku čoho sa zrýchľuje krvný obeh a zvyšuje sa prekrvenie podkožného a spojivového tkaniva. Dôsledkom toho v hlbších vrstvách nastáva vnútorný pocit chladu. Je všeobecne známe. že úlohou organizmu je zabezpečenie základných telesných funkcií, medzi ktoré patrí i vyrovnávanie telesnej teploty potrebnej k funkcii vnútorných orgánov. Výživné látky obsiahnuté v krvnom obehu sú počas terapie udržiavané vo vrstvách blízko povrchu pokožky. Týmto sa vytvára vnútorný pocit chladu v hlbsích vrstvách, v dôsledku čoho dochádza k odbúravaniu a spaľovaniu nahromadených prebytočných výživných látok v záujme zachovania termickej rovnováhy.

70 až 80% kalórií, ktoré organizmus za deň prijme je využitých na stabilizáciu telesnej teploty = prirodzená termoregulácia organizmu.

Základné predpoklady úspešnej terapie
1. Pred terapiou 4 až 5 hodín nejesť, pretože v opačnom prípade prganizmus spáli a odbúra výživné látky prapravované krvou a nie nahromadené "zásoby".
2. Denne je potrebné piť aspoň 2, 5 litra tekutín. Hlavne vitamínové nápoje bez cukru, neperlivé minerálne vody, močopudné prečisťovacie čaje. Nepožívať alkohol, ani nealko nápoje s obsahom CO2. Príjem dostatočného množstva tekutín je potrebný na zabezpečenie látkového metabloizmu a na odbúravanie nahromadeného tuku.

COLLARIUM
PRÍSTROJ PLW
KOZMETIKA
KADERNÍCTVO
Štúdio BeautyWoman, Herdovo nám. 4, 917 01 Trnava

Beauty-woman.eu Vás víta! Vitajte na našich nových webových stránkach. Veríme, že sa stanete našou pravidelnou zákazníčkou.
Pozrite si ukážky našich prác na Facebooku.

HOME

Štúdio krásy
Galéria
Kontakt

CENNÍK SLUŽIEB

Kozmetika
3D fotoomladenie
Trvalá fotoepilácia - muži
Trvalá fotoepilácia - ženy
Kaderníctvo
Kryolipolýza

PRÍSTROJ PLW

V súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna ambulantná metóda bez použitia chirurgického zásahu.

• trvalá epilácia pulzným svetlom
• 3D fotorejuvenizácia (fotoomladenie)
|