monAmie je prvým colláriom na svete! Splní Vašu túžbu po mladosti a atraktivite v perfektnej súhre collagenov a opaľovania!   monAmie vie, čo si ženy prajú.

Zoznámte sa s ňou a dôverujte jej – monAmie je najlepšia priateľka Vašej kože!

Nadčasová krása, na ktorej nie je vidieť vek

To všetko vďaka monAmie a jej špeciálne vyvinutým trubiciam Collagen plus! Vekom zásoby collagenu v pokožke tvrdnú. Vďaka svetelnému spektru trubíc Collagen plus monAmie tieto zásoby znovu vytvoria.

Výsledkom bude vitálny, svieži vzhľad, potlačenie jemných a redukcia hlbších vrások. Kontúry, obzvlášť na tvári, na krku a dekolte, sa viditeľne zostria.

V závislosti na aplikácii vykazuje svetelná collagenová terapia rozdielne protistárnucie efekty. (záleží na dobe trvania terapie a vlastnostiach kože)

  Pred terapiou         Po terapii          

 

Vitalizácia

Pri zhruba 10 aplikáciách po dobu 3-4 týždňov. Aktivuje sa látková výmena a koža sa detoxikuje. Zlepší sa tak obraz kože.

Regenerácia

Pri zhruba 20 aplikáciách po dobu 5-7 týždňov. Vaša koža pôsobí jasnejšie, sviežejšie a zdravšie, zvýši sa obsah vlhkosti.

Napnutie

Pri asi 30 aplikáciách po dobu 8-10 týždňov. Spevnením collagenovej štruktúry získa Vaša koža svoju pružnosť, drobné a hlbšie vrásky sa vyplnia.

K zachovaniu dosiahnutých výsledkov sa odporúča aplikovať svetelnú collagenovú terapiu raz za týždeň!

monAmie

Cíťte sa vo svojej koži dobre!

monAmie Vám dáva slobodnú voľbu: Vychutnajte si rýdzu svetelnú collagenovú terapiu pre mladistvú sviežosť. Alebo si k nej vyberte aj opaľovanie pre atraktívne sfarbenie svojej pleti.

Ak sa rozhodnete pre opaľovanie, patentovaný senzor merania kože sa postará o to, aby opaľovanie prebehlo podľa Vašich individuálnych potrieb a bezpečne.

Pomocou senzoru analyzuje monAmie Váš ty kože a zistí ideálnu jednotku opaľovania. Jemné docielenie atraktívneho sfarbenia pleti je garantované.

Nech už je Vaše rozhodnutie akékoľvek: Môžete sa cítiť bezpečne, alebo monAmie sa Vám úplne prispôsobí!

Vám dá pocítiť liečivú silu slnka!

  • Pri opaľovaní s monAmie produkuje Vaše telo vitamín D3.
  • Životne dôležitý "vitamín slnečného žiarenia" sa vytvára z 90% pri opaľovaní, prenikaním UV lúčov cez kožu. Vyvoláva radu biologicky pozitívnych efektov, ktoré podporujú Vaše zdravie.
  • Zvýšenie hustoty kostí / prevencia proti osteoporóze. Zníženie vysokého krvného tlaku, posilnenie imunitného systému a sily svalstva. Zníženie nebezpečnej trombózy.
  • monAmie Vám dá nie len krásu, taktiež aj zdravý a aktívny dobrý pocit – proste lepšie vnímanie života!
  • monAmie zvýši Vašu atraktivitu a podporí zároveň aj Vašu relaxáciu – pohladí Vašu pokožku a zmysli tak ticho ako žiadny iný prípravok na svete!
  • Zažite svoj vlastný nový svet krásy a emócií a vychutnávajte si ten rýdzi pocit v prívetivom a kľudnom prostredí.
COLLARIUM
PRÍSTROJ PLW
KOZMETIKA
KADERNÍCTVO
Štúdio BeautyWoman, Herdovo nám. 4, 917 01 Trnava

Beauty-woman.eu Vás víta! Vitajte na našich nových webových stránkach. Veríme, že sa stanete našou pravidelnou zákazníčkou.
Pozrite si ukážky našich prác na Facebooku.

HOME

Štúdio krásy
Galéria
Kontakt

CENNÍK SLUŽIEB

Kozmetika
3D fotoomladenie
Trvalá fotoepilácia - muži
Trvalá fotoepilácia - ženy
Kaderníctvo
Kryolipolýza

PRÍSTROJ PLW

V súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna ambulantná metóda bez použitia chirurgického zásahu.

• trvalá epilácia pulzným svetlom
• 3D fotorejuvenizácia (fotoomladenie)
|