Fotodepilácia

Fotodepilácia pulzujúcim svetlom patrí k modernej technike, ktorá bezpečne a trvale redukuje nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Fotodepilácia je takmer bezbolestnou depilačnou technikou s viditeľnými výsledkami už od prvého ošetrenia. Zákrok je určený ako pre ženy, tak pre mužov.

Pred ošetrením
Je nutné rešpektovať obdobie 15 - 20 dní, behom ktorého chlpy, ktoré si prajete odstrániť, nesmú byť depilované vytrhávaním. Chlpy v tomto období len holte. Na ošetrenie nechoďte oholení v partiách, ktoré chcele depilovať.

Po ošetrení
Chlp zostáva i naďalej v pokožke, no po niekoľkých dňoch sám vypadne. Pokiaľ nechcete čakať, než vypadne prirodzene, môžete ho odstrániť ručne alebo pinzetou minimálne po piatich dňoch od ošetrenia. Chlp totiž pôsobí ako ochranná bariéra proti zapáleniu.

Ako často sa doporučuje ošetrenie
Všeobecne je možné doporučiť depiláciu každých 4 - 6 týždňov.

Výsledky ošetrenia
Po ukončení všetkých sedení môžeme dosiahnuť trvalého odstránenia chlpov. Percento úspešnosti je 85%.


Fotorejuvenizácia - Fotoomladenie

V súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna ambulantná metóda bez použitia chirurgického zásahu na omladenie a regeneráciu pokožky, ktorou sa docieli mladistvejší vzhľad, vypnutie ochabnutejších partií tváre, zmiernia sa jemné mimické vrásky, pokožka sa rozžiari, zredukujú sa začervenania (odstraňovanie erytému), rozšírené cievky, pigmentácie, rozšírené póry a pri liečbe akné.

Na fotoomladenie sa využíva intenzívne pulzné svetlo (IPL), kde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a navodzuje novotvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Pleť je žiarivejšia, pružnejšia a mladistvejšia. Učinky fotoomladenia pomocou IPL:

• notvorba kolagénu - redukcia jemných vrások a vypnutie pleti
• redukcia pigmentových škvŕn - vybielenie pleti cca o 70%
• redukcia cievok cca o 80-90%
• zúženie rozšírených porov a redukcia akne o 50-60%
• zjemnenie drobných jazvičiek


Pred ošetrením
• nefajčiť 2h pred i po ošeterení
• nelíčiť sa 24h po ošetrení
• neopalovať sa v soláriu
• pokiaľ sa opaľujete na slnku - odporúča sa používať opaľovacie prostriedky s UV faktorom

Priebeh ošetrenia
Ide o ambulantný, temer bezbolestný zákrok, ktorý trvá od 10-20 minút. Pacient cíti jemné pichnutie a prehriatie pokožky. Oči sú chránené tmavými okuliarmi. Postupne sa na požadované partie prikladá svetelná jednotka prístroja a aplikuje sa tzv. intenzívne pulzné svetlo (IPL), ktoré preniká do hlbších partií pokožky. Nakoniec sa pleť chladí a lokálne sa aplikuje krém s ukľudňujúcim a protizápalovým účinkom, čím sa redukujú nežiaduce účinky.

Výsledný efekt zákroku
Aby sme dosiahli požadovaný dlhotrvajúci efekt, zákrok je vhodné opakovať cca 5-6 krát v 3-4 týždňových intervaloch. Vhodný vek so začatím fotorejuvenizácie je približne od 3O-40 rokov, ale i neskôr, čím docielime výrazné oddialenie procesu starnutia pokožky. Táto metóda je vhodná ako pre ženy tak i pre mužov.

Edita Kráľová     0905 497 330

cenník

COLLARIUM
PRÍSTROJ PLW
KOZMETIKA
KADERNÍCTVO
Štúdio BeautyWoman, Herdovo nám. 4, 917 01 Trnava

Beauty-woman.eu Vás víta! Vitajte na našich nových webových stránkach. Veríme, že sa stanete našou pravidelnou zákazníčkou.
Pozrite si ukážky našich prác na Facebooku.

HOME

Štúdio krásy
Galéria
Kontakt

CENNÍK SLUŽIEB

Kozmetika
3D fotoomladenie
Trvalá fotoepilácia - muži
Trvalá fotoepilácia - ženy
Kaderníctvo
Kryolipolýza

PRÍSTROJ PLW

V súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna ambulantná metóda bez použitia chirurgického zásahu.

• trvalá epilácia pulzným svetlom
• 3D fotorejuvenizácia (fotoomladenie)
|