Kryolipolýza

FORMOVANIE POSTAVY KRYOLIPOLÝZOU

KRYOLIPOLÝZA je v súčastnosti najmodernejšou metódou v oblasti formovania postavy a to odstraňovaním tuku jeho zmrazením. Táto metóda jeneinvazívna a bezbolestná. V praxi to znamená, že pri zákroku

- nie je potrebné použiť anestézu, injekcie, či lieky proti bolesti

- nie je porušená integrita kože

- nie sú zasiahnuté žiadne okolité orgány nachádzajúce sa v blízkosti ošetrovaného miesta

- a po ošetrení sa pokojne môžete vrátiť k bežným každodenným povinnostiam.

V našom salóne pracujeme s prístrojom ETG - 50 2. generácie . Je novinkou natrhu estetickej medicíny. Tento prístroj natoľko ochladí- zmrazí- vaše tukové bunky,že prichádza k apoptóze – odumretiu tukových buniek. Zákrok - jedno nasatie trvápribližne 45 min., no jeho celková dĺžka závisí od počtu "nasatí", čiže od veľkostipartie tela, ktorú si želáte ošetriť.

AKO PREBIEHA OŠETRENIE?

1. Konzultácia - počas nej Vás odmeriame, označíme a odfotíme si časť tela určenú na ošetrenie.

2. Na označené miesto Vám priložíme ŠPECIÁLNU OCHRANNÚ PODLOŽKU - OCHRANNÚ MEMBRÁNU - aby sme zabránili prípadnému poškodeniu kože, alebovnútorných orgánov. Bez tejto podložky NIE JE MOŽNÉ uskutočniť ošetrenie.

3. Priložíme hlavicu na želané miesto. V hlavici sa vytvorí podtlak, ktorý nasajetukovú vrstvu. Tiež zafixujeme intenzitu podtlaku.

4. Ošetrovanú časť najskôr prístrojom predhrejeme na 37°C - 45°C,čím znížimenepríjemné pocity vyvolané počas mraziaceho procesu. Dôležité je červené svetlo(650 nm), ktoré sa aktivuje zahrievaním a zabezpečuje zvyšovanie kyslíku v krvi a jejcirkuláciu.

5. Ďalej nasleduje proces zmrazovania. Tento prístroj nám umožňuje použiť teplotuklesajúcu až do - 10°C. Zelené svetlo (570 nm) aktívne počas zmrazovania znižujeopuchy pokožky počas ošetrenia.

6. Po uplynutí času zmrazovania podkožného tuku Vám hlavicu uvolníme zošetrovaného miesta. Predpokladaný je 25% úbytok tuku z daného miesta.

KOĽKO NASATÍ MOŽETE ABSOLVOVAŤ?

Počas jedného ošetrenia (sedenia) môžete v závislosti od Vašho času absolvovaťniekoľko nasatí. Podmienkou však je, že to isté miesto môžeme ošetriť znovu až po 6týždňoch.

KEDY UVIDÍTE VÝSLEDOK?

Zmeny na Vašom tele by mali byť viditeľné od 3 týždňov až do 3 mesiacov. Dôvodomje, že rozpad tukových buniek sa deje veľmi pomaly práve počas 3 mesiacov. Jednouz podmienok kladného výsledku je dodržanie PITNÉHO REŽIMU počas celéhospomenutého obdobia. Odpadové produkty budú z tela vylúčené stolicou. Tukovávrstva bude menšia a remodeluje sa.

ZAUJÍMAJÚ NÁS tiež stravovacie návyky a životný štýl klienta.Pre lepší efektvykonaného ošetrenia poskytujeme aj ďalšie proukty a poradenstvo, ktoré môžupomôcť ľahšiemu a hlavne dlhodobo udržateľnému výsledku. I napriek ľahkémuspôsobu zbaviť sa tuku, by každý klient mal aspoň čiastočne prehodnotiť svojestravovacie návyky a pohybový režim.

KONTRAINDIKÁCIE

- tehotenstvo a kojenie

- alergia na chlad

- hypertenzia

- problémy s telesnou termoreguláciou

- nádorové ochorenia

- poruchy zrážanlivosti krvi

- srdcové a ľadvinové choroby

- osoby s kardiostimulátorom, holterovskými meračmi EKG a pod.

- kovové implantáty v tele

- diabetes

- skleróza multiplex

- epilepsia

- trombóza

- atopický ekzém

- kožné abnormality – možné je však použiť v prípade keloidov
- poruchy imunity
- menštruácia
Hrudník a prsia sa neošetrujú.
COLLARIUM
PRÍSTROJ PLW
KOZMETIKA
KADERNÍCTVO
Štúdio BeautyWoman, Herdovo nám. 4, 917 01 Trnava

Beauty-woman.eu Vás víta! Vitajte na našich nových webových stránkach. Veríme, že sa stanete našou pravidelnou zákazníčkou.
Pozrite si ukážky našich prác na Facebooku.

HOME

Štúdio krásy
Galéria
Kontakt

CENNÍK SLUŽIEB

Kozmetika
3D fotoomladenie
Trvalá fotoepilácia - muži
Trvalá fotoepilácia - ženy
Kaderníctvo
Kryolipolýza

PRÍSTROJ PLW

V súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna ambulantná metóda bez použitia chirurgického zásahu.


• trvalá epilácia pulzným svetlom
• 3D fotorejuvenizácia (fotoomladenie)

 

 

PRÍSTROJ NA KRYOLIPOLÝZU

KRYOLIPOLÝZA je v súčastnosti najmodernejšou metódou v oblasti formovania postavy a to odstraňovaním tuku jeho zmrazením. Táto metóda jeneinvazívna a bezbolestná.

Kryolipolýza

|